Usiądź wygodnie i ciesz się bezpiecznymi zakupami produktów medycznych. Online.

Chcemy, aby Twój gabinet, przychodnia, szpital lub dom był jak najlepiej wyposażony. Dołożymy wszelkich starań, by zakupy asortymentu medycznego były dla Ciebie bezpieczne i komfortowe.

Bezpieczna dostawa artykułów medycznych tylko z Medeocare!

simulation

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamów produkty, a my zapakujemy i wyślemy je gdziekolwiek jesteś – do Twojego gabinetu, przychodni, szpitala i domu. Dotrą do Ciebie całe i zdrowe.

shopping-cart

Proste zwroty

Jeśli z jakichś przyczyn otrzymany produkt Cię nie satysfakcjonuje, możesz dokonać zwrotu w ciągu 30 dni – na własny koszt. Po otrzymaniu produktu, środki zwrócimy na Twoje konto.

target

Pomoc eksperta

Potrzebujesz porady? Nie masz pewności jaki produkt wybrać? Nasz zespół ekspertów medycznych pomoże Ci z każdym problemem.

preorder

Wysyłka w 24h

Szybkość realizacji zamówienia to dla nas podstawa. Zamów produkty do 14, a przesyłkę wyślemy jeszcze tego samego dnia*. Szybko, bezpiecznie, wygodnie.
*Obowiązuje od poniedziałku do piątku

payment

Bezpieczna płatność i ochrona danych

Płatności dokonywane przez nasz sklep są w 100% bezpieczne. Więcej o ochronie danych możesz dowiedzieć się tutaj. Gwarantujemy – jesteś w dobrych rękach.

checkout

Certyfikowane produkty

Oferujemy wyłącznie te produkty, które spełniają nasze wysokie standardy jakości. Dzięki temu na Medeocare znajdziesz tylko bezpieczny i certyfikowany asortyment medyczny.