Pracujemy z

paczkomaty-inpost-780x390

InPost – paczkomaty

Dostawa towarów

 1. Sklep medeocare.pl oferuje możliwość zawarcia Umowy jedynie wraz z dostawą Towarów do Klienta, przy czym obszar dostawy towarów ograniczony jest do terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Informacja o możliwych do wyboru przez Klienta sposobach dostawy dostępna jest na stronie sklepu medeocare.pl. Klient dokonuje wyboru jednego sposobu dostawy dla całego zamówienia.
 3. Czas dostawy jest określony na stronie sklepu medeocare.pl, oddzielnie dla każdego sposobu dostawy. W przypadku złożenia zamówienia na Towary o różnych terminach dostępności, całe zamówienie jest realizowane w terminie przewidzianym dla Towaru, dla którego termin dostępności jest najpóźniejszy. Czas dostawy należy liczyć od dnia przekazania przewoźnikowi, przez Sprzedawcę, skompletowanego zamówienia Klienta. Sprzedawca kompletuje zamówienie Klienta w terminie do 14 dni roboczych. W przypadku braku możliwości skompletowania zamówienia Klient, Sprzedawca kontaktuje się z Klientem w celu podania terminu skompletowania zamówienia i ewentualnie także uzgodnienia innego rozwiązania.
 4. Cena i czas dostawy jest określona w opisie danego sposobu dostawy umieszczonym w Sklepie medeocare.pl.

Zapłata za Towary i dostawę

 1. Klient może zapłacić za zakupione w sklepie medeocare.pl towary i ich dostawę w jeden z następujących sposobów:
  1. przy odbiorze towaru gotówka (dostawa za pobraniem),
  2. za pośrednictwem jednego z systemów płatności elektronicznych, spośród wskazanych na stronie internetowej sklepu medeocare.pl.
 2. W zależności od wybranego przez Klienta sposobu dostawy, może być dostępny tylko jeden ze wskazanych w pkt 5.1 sposobów zapłaty. Odpowiednie informacje dostępne są na stornie sklepu medeocare.pl oraz podczas składania zamówienia przy wyborze sposobu dostawy i zapłaty.
 3. Po wysłaniu Towarów, Klientowi przesyłany jest, na podany podczas składania zamówienia adres poczty elektronicznej, dowód zakupu. Sprzedawca, jest zwolniony z ewidencji obrotu i kwot podatku należnego przy zastosowaniu kas rejestrujących (fiskalnych) na podstawie rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 grudnia 2017 roku w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących.

Bezpieczna dostawa artykułów medycznych tylko z Medeocare!

simulation

Bezpieczne pakowanie i transport

Zamów produkty, a my zapakujemy i wyślemy je gdziekolwiek jesteś – do Twojego gabinetu, przychodni, szpitala i domu. Dotrą do Ciebie całe i zdrowe.

shopping-cart

Proste zwroty

Jeśli z jakichś przyczyn otrzymany produkt Cię nie satysfakcjonuje, możesz dokonać zwrotu w ciągu 30 dni – na własny koszt. Po otrzymaniu produktu, środki zwrócimy na Twoje konto.

target

Pomoc eksperta

Potrzebujesz porady? Nie masz pewności jaki produkt wybrać? Nasz zespół ekspertów medycznych pomoże Ci z każdym problemem.

preorder

Wysyłka w 24h

Szybkość realizacji zamówienia to dla nas podstawa. Zamów produkty do 14, a przesyłkę wyślemy jeszcze tego samego dnia*. Szybko, bezpiecznie, wygodnie.
*Obowiązuje od poniedziałku do piątku

payment

Bezpieczna płatność i ochrona danych

Płatności dokonywane przez nasz sklep są w 100% bezpieczne. Więcej o ochronie danych możesz dowiedzieć się tutaj. Gwarantujemy – jesteś w dobrych rękach.

checkout

Certyfikowane produkty

Oferujemy wyłącznie te produkty, które spełniają nasze wysokie standardy jakości. Dzięki temu na Medeocare znajdziesz tylko bezpieczny i certyfikowany asortyment medyczny.