Wkładamy serce w każde zamówienie.

MAMY SWÓJ CEL I WIEMY DOKĄD ZMIERZAMY.

Naszym celem jest transformacja zamówień asortymentu medycznego. Chcemy ułatwiać życie naszych klientów! Dlatego każdego dnia rozwijamy się, aby stworzyć dla Was najpopularniejszy sklep e-commerce z asortymentem medycznym w Europie środkowo-wschodniej.

Głęboko wierzę w to, że możemy być najlepszym sklepem online dostarczającym asortyment medyczny w Polsce.

jakub-witkowski

Jakub Witkowski

MEDEOCARE SP. Z O.O.

Group 1953

CENIMY CZAS NASZYCH KLIENTÓW.

Nasi partnerzy przede wszystkim cenią sobie szybkość działania. Dlatego cały nasz asortyment posiadamy na stałe w magazynach, co pozwala nam na ekspresową wysyłkę zamówień. Nasze produkty są dla dostępne zawsze od ręki!

Group 1954

LUBIMY UŁATWIAĆ ŻYCIE PARTNERÓW.

Właśnie dlatego wprowadziliśmy możliwość składania zamówień cyklicznych. Nasi partnerzy nie muszą obawiać się, że zabraknie im narzędzi, niezbędnych do wykonywania codziennej pracy — stawiamy na długotrwałe relacje, dlatego cieszy nas możliwość zdjęcia z ich barków choć części odpowiedzialności.

RELACJE Z KLIENTAMI BUDUJEMY NA ZAUFANIU.

Możliwość wygodnego i bezpiecznego zaopatrzenia się w produkty medyczne jest kluczowa dla skutecznego działania placówek, z którymi współpracujemy – wiemy to z własnego doświadczenia Dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie bezpieczne, przebadane i renomowane produkty medyczne.

STALE ROZSZERZAMY SWOJĄ OFERTĘ.

Wciąż poszerzamy zakres naszego asortymentu, nawiązując nowe współprace z dostawcami. Przykładem takiej współpracy jest nasze partnerstwo z firmą RÖSCH & HANDEL, producentem patyczków SILVERIN® z azotanem srebra.
Z dumą zostaliśmy ich wyłącznym dystrybutorem na rynku Polskim.

Możliwość wygodnego i bezpiecznego zaopatrzenia się w produkty medyczne jest kluczowa dla skutecznego działania placówek, z którymi współpracujemy – wiemy to z własnego doświadczenia Dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie bezpieczne, przebadane i renomowane produkty medyczne.

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ.

Założenie Medeocare było odpowiedzią na potrzeby rynku zaobserwowane przez Jakuba Witkowskiego naszego Co-foundera, który od 2011 roku pracował w rodzinnej firmie Medeor, której działalność skupiała się na świadczeniu usług pielęgniarskich i opiekuńczych w domu pacjenta. Rynek nie oferował wtedy wielu możliwości sprawnego zamawiania asortymentu medycznego.

Dlatego w czerwcu 2019 roku, postanowiliśmy stworzyć Medeocare. Zaczęliśmy od zaopatrywania placówek ochrony zdrowia i klientów indywidualnych w specjalistyczne produkty jednorazowego użytku. Jednak wybuch globalnej pandemii okazał się kolejnym kamieniem milowym w historii rozwoju naszej firmy.

Zauważyliśmy zwiększające się zapotrzebowanie na produkty dostępne niemalże od ręki. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów w maju 2020 roku, rozpoczęliśmy sprzedaż internetową. Chcąc zadbać o wygodę naszych partnerów i przejrzystość oferty hurtowni w październiku 2020 roku stworzyliśmy niezależny sklep internetowy.

To My dbamy o jakość Twojego zamówienia

Jędrzej Meder

IT

Aleks Dołęcki

Obsługa zamówień

Jakub Witkowski

CEO, co-founder

Bartłomiej Witkowski

Zaopatrzenie

Zapraszamy do zakupu